Ιερά Αγρυπνία θα τελεστεί στις 8,30 το βράδυ της Τετάρτης 23 Δεκεμβρίου, έως τις 12,30 τα μεσάνυχτα, στο Μοναστήρι του Τιμίου Προδρόμου Νάουσας (προς Γιαννακοχώρι). Θα διαβαστούν οι Μεγάλες Ώρες των Χριστουγέννων, ο εόρτιος εσπερινός, ενώ θα τελεστεί η Θεία Λειτουργία του Μεγάλου Βασιλείου. Ανήμερα των Χριστουγέννων, Παρασκευή 25 Δεκεμβρίου, θα τελεστεί από τις 5 το πρωί η Θεία Λειτουργία του Μεγάλου Βασιλείου.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...