Στην μάχη ρίχνεται σε λίγη ώρα η ανδρική ομάδα μπάσκετ του Φιλίππου Βέροιας, όπου θα αντιμετωπίσει στην Λευκάδα την τοπική ομάδα για την 11η αγωνιστική της Α2 κατηγορίας μπάσκετ ανδρών και την τελευταία για την φετινή χρονιά. Το παιχνίδι θα ξεκινήσει στις 17:00 και άπαντες στο μπασκετικό τμήμα εκφράζουν την αισιοδοξία τους για ένα νικηφόρο αποτέλεσμα. Οι παίκτες του Δημήτρη Γκίμα κατά την μετάβαση τους προς την Λευκάδα σταμάτησαν λίγο έξω...
από τα Ιωάννινα για να βγάλουν μια αναμνηστική φωτογραφία. Μπορεί ο αντίπαλος να είναι το ξεκάθαρο φαβορί, αλλά οι Βεροιώτες εμφανίζονται αποφασισμένοι να διεκδικήσουν τις όποιες πιθανότητες έχουν για τη νίκη.
Τον αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη Κατσουγιαννόπουλο,...
Τον διακεκριμένο αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη...