Το κρεοπωλείο Βαλάντης, Χρ.Λαναρά 16, στη Νάουσα, εύχεται στους αναγνώστες μας και τις οικογένειες τους, Χρόνια πολλά, με Αγάπη και Υγεία. Κρεοπωλείο Βαλάντης. Τέσσερις γενιές παράδοσης, στο νόστιμο και υγιεινό κρέας, από ζώα γεννημένα και μεγαλωμένα σε φάρμες της Βόρειας Ελλάδας. Τηλέφωνο 2332023383.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...