Ένα μικρό χριστουγεννιάτικο μπαζάρ οργανώνει την Πέμπτη 9 με 1 το πρωί το 4ο δημοτικό σχολείο Νάουσας. Πρόκειται για χρηστικές κατασκευές και δώρα που έφτιαξαν οι μαθητές με υλικά της καθημερινότητας και προσφέρονται σε πολύ καλές τιμές, ώστε να μπορέσουν δια των εσόδων να αγοράσουν υλικά για το σχολείο τους. Να πάμε!
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...