Στην Κολωνία της Γερμανίας βρέθηκε τις περασμένες μέρες ο Βαλάντης Αντωνίου, όπου και κατάφερε να κερδίσει με τις χριστουγεννιάτικες λιχουδιές τους στο Sonnenberg τους θαμώνες του. Μελομακάρονα, κουραμπιέδες, τρουφάκια και κριτσίνια, κατέπληξαν τους Γερμανούς και όχι μόνο πελάτες του εστιατορίου. Ως... κυρίως πιάτο φυσικά, αφού ήταν όλα από κρέας! Και του χρόνου με υγεία και στο... Βερολίνο για να δείξεις τα ελληνικά μας... υπερόπλα στη Μέρκελ!
Έφυγε από τη ζωή ο Γεώργιος Αντ. Κόγιας σε ηλικία 90 ετών
Έφυγε από τη ζωή ο Γεώργιος Αντ. Κόγιας σε ηλικία 90...