Σε στάδιο επανασύνδεσης με ενέργειες και των κοινωνικών υπηρεσιών του Δήμου Νάουσας βρίσκονται οι 23 οικίες που τους διακόπηκε η ηλεκτροδότηση πριν από λίγες μέρες στον Δήμο Νάουσας. Το πρωί της περασμένης Τρίτης ο δήμαρχος Νίκος Κουτσογιάννης είχε συνεργασία με υπεύθυνους της ΔΕΔΔΗΕ, στη διάρκεια της οποίας συμφωνήθηκε η στο εξής ενημέρωση και συνεργασία μεταξύ Δήμου και ΔΕΔΔΗΕ ώστε να αποφευχθούν κατά το δυνατόν αντίστοιχα δυσάρεστα περιστατικά στο μέλλον.
Μαθήματα ήθους, αξιοπρέπειας και ανθρωπιάς από...
Σε μία πράξη αξιοπρέπειας και υπευθυνότητας προχώρησε...