Ομόφωνη στήριξη παρείχε, με απόφασή του, το δημοτικό συμβούλιο Νάουσας, στο αίτημα των εργαζομένων στον δήμο, των πεντάμηνων κοινωφελούς εργασίας, για συνέχιση του προγράμματος για ένα ακόμη τρίμηνο. Ανάλογες αποφάσεις πήραν πολλά δημοτικά συμβούλια στη χώρα, οπότε το... μπαλάκι πέφτει τώρα στην κυβέρνηση. Αξίζει να σημειώσουμε ότι η ΛΑΣ ζήτησε και για αυτή την ομάδα των εργαζομένων πλήρη απασχόληση.
Μαθήματα ήθους, αξιοπρέπειας και ανθρωπιάς από...
Σε μία πράξη αξιοπρέπειας και υπευθυνότητας προχώρησε...