Τα συλλυπητήρια του εξέφρασε ο δήμαρχος Νάουσας Νίκος Κουτσογιάννης και το δημοτικό συμβούλιο, που συνεδριάζει αυτή την ώρα, σήμερα Δευτέρα 23 Νοεμβρίου, στην δημ.σύμβουλο κ. Αθηνά Μαλάκη για την πρόσφατη απώλεια της μητέρας της. Και από εμάς τα θερμότερα συλλυπητήρια στην ίδια, τον Γιάννη Μαλάκη και την οικογένεια του για την απώλεια της συζύγου και μητέρας τους Βούλας.
Μαθήματα ήθους, αξιοπρέπειας και ανθρωπιάς από...
Σε μία πράξη αξιοπρέπειας και υπευθυνότητας προχώρησε...