Το Ωδείο της Ι.Μ. Βεροίας & Ναούσης, στα πλαίσια της σειράς ρεσιτάλ σπουδαστών με τίτλο «Νέοι Σολίστες» που διοργανώνει καθ' όλη τη διάρκεια του έτους, σας προσκαλεί την Κυριακή 22 Νοεμβρίου και ώρα 6.30μμ στον ιερό Ναό της Παναγίας στη Νάουσα, στο ρεσιτάλ που διοργανώνεται από το τμήμα Βυζαντινής Μουσικής του Ωδείου.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...