Εκδήλωση εορτασμού των Ενόπλων μας Δυνάμεων διοργανώνει στις 8,30 το βράδυ η Πρώτη Μεραρχία Πεζικού. Ο τίτλος της εκδήλωσης "Η σιδηρά Μεραρχία τιμά την ημέρα των Ενόπλων Δυνάμεων" και πραγματοποιείται στον "Χώρο Τεχνών" Βέροιας και θα συμμετάσχει η Φιλαρμονική του δήμου, ενώ συνδράμουν η Ι.Μ Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας και ο δήμος Βέροιας. Στο φουαγιέ του Χώρου Τεχνών θα υπάρξει έκθεση με κεντρικό θέμα την κοινωνική προσφορά των Ενόπλων Δυνάμεων.
Μαθήματα ήθους, αξιοπρέπειας και ανθρωπιάς από...
Σε μία πράξη αξιοπρέπειας και υπευθυνότητας προχώρησε...