Αχώριστο δίδυμο αποτελούν ο παλιός πρόεδρος του ΑΣΕΠΟΠ κ.Μανώλης Σωτηρόπουλος, με τον αντιπρόεδρο του κ.Θανάση Μπακαλιό, τους οποίους βλέπουμε στη φωτογραφία μας να... εκδράμουν για το καφεδάκι τους στην "Ομόνοια". Και οι δύο υπήρξαν... συνεταιριστικά υπέροχοι, βάζοντας τις βάσεις για τη σημερινή διοίκηση του Αντώνη Πασχούλα, ενώ συνεχίζουν να πηγαίνουν στα χτήματα τους. αν και όχι με την ίδια ένταση του παρελθόντος. Να είναι πάντα γεροί και για πολλά-πολλά χρόνια!
Μαθήματα ήθους, αξιοπρέπειας και ανθρωπιάς από...
Σε μία πράξη αξιοπρέπειας και υπευθυνότητας προχώρησε...