Πεντανόστιμο...κανταΐφι μας ετοίμασε ο "Κοκοράκκας" στη Νάουσα. Όχι φυσικά ως γλύκισμα, αλλά κυρίως πιάτο, με γέμιση διαλεχτό κοτόπουλο και άλλα καλούδια που ετοιμάζει ο...master chef Δημήτρης Ράκκας! Νέες δημιουργίες του "Κοκοράκκα" με πολλές ακόμη δημιουργικές κοτολιχουδιές να σας περιμένουν στο κατάστημα του, Παναγούλη 11, στη Νάουσα. Τηλέφωνο 6974335699
Παρασκευή 2/8: Έκτακτη σύγκληση της Δημοτικής ...
Καλείστε να προσέλθετε στην έκτακτη συνεδρίαση...