Η Περιφερειακή Ενότητας Ημαθίας και η Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση Ημαθίας σας προσκαλούν στη διάλεξη με θέμα «Δυσλεξία και διάσπαση προσοχής. Πρόγνωση-Διάγνωση-Αντιμετώπιση: Τεστ και μέθοδος Παυλίδη». Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 18 Νοεμβρίου, στις 6,30 το απόγευμα, στο ξενοδοχείο «Αιγές Μέλαθρον». Ομιλητής θα είναι ο καθηγητής Μαθησιακών Δυσκολιών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας κ. Γεώργιος Παυλίδης. Τηλέφωνο πληροφοριών 2331072220.
Δήμος Αλεξάνδρειας: Πρόσληψη 75 ατόμων σε υπηρεσίες...
Ο Δήμος Αλεξάνδρειας ανακοινώνει την πρόσληψη, με...