Το νέο της λογιστικό ΙΚΕΠ-λογιστικό γραφείο εγκαινιάζει σήμερα Κυριακή 1 Νοεμβρίου, στις 5,30 το απόγευμα, η φίλη δημοτική σύμβουλος Δώρα Μπαλτατζίδου.Ο νέος επαγγελματικός χώρος της Δώρας βρίσκεται στον Κοπανό, Ερμού 35. Προφανώς θα είναι διπλή η χαρά της, αφού δίπλα της θα βρίσκεται η...κούκλα εγγονή της, την οποία με περηφάνια δείχνει η ίδια στο προφίλ της στο φατσοβιβλίο! Καλές δουλειές και να χαίρεσαι τους δικούς σου Δώρα.
Ο αγώνας των νέων υπό το πρίσμα των αποτελεσμάτων των...
Γράφει ο Αναστάσιος ΒασιάδηςΣτα πλαίσια της...