Πληρώνει, σύμφωνα με πληροφορίες μας, τους αγρότες του ο ΑΣΕΠΟΠ Νάουσας, για τις παρτίδες συμπύρηνων και πλακέ ροδάκινων που παρέδωσαν. Μια ακόμη θετική είδηση από ένα νοικοκυρεμένο συνεταιρισμό, που πρωτοστατεί στην αξιοπιστία και την ευρωστία των οικονομικών του μεγεθών, αποτελώντας εισοδηματικό πυλώνα για την περιοχή μας.
Δήμος Αλεξάνδρειας: Πρόσληψη 75 ατόμων σε υπηρεσίες...
Ο Δήμος Αλεξάνδρειας ανακοινώνει την πρόσληψη, με...