Η Δημοτική βιβλιοθήκη «Θ. Ζωγιοπούλου» της ΚΕΠΑ και οι εκδόσεις «Μελάνι» παρουσιάζουν την ποιητική συλλογή της Δήμητρας Χ. Χριστοδούλου «Το ελάχιστο ψωμί της συνείδησης» την Δευτέρα 2 Νοεμβρίου και ώρα 7 μ.μ. στην Αντωνιάδειο Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών Δήμου Βέροιας. Για το βιβλίο θα μιλήσει η Αρετή Γκανίδου- φιλόλογος, ποιήτρια και η ποιήτρια Δήμητρα Χ. Χριστοδούλου ενώ θαακολουθήσει απαγγελία ποιημάτων.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...