Συνελήφθη στις 27-10-2015 το μεσημέρι στην Νάουσα Ημαθίας, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίωξης Ναρκωτικών του Τμήματος Ασφάλειας Βέροιας, 63χρονος ημεδαπός, καθώς στην κατοχή του βρέθηκαν και κατασχέθηκαν 113 σπόροι κάνναβης, 1 μεταλλικός τρίφτης με υπολείμματα κάνναβης και ένα αυτοσχέδιο τσιγάρο με τρίμματα κάνναβης.
Δήμος Αλεξάνδρειας: Πρόσληψη 75 ατόμων σε υπηρεσίες...
Ο Δήμος Αλεξάνδρειας ανακοινώνει την πρόσληψη, με...