Κρατώντας το παραδοσιακό σημαιάκι των παρελάσεων με τη γαλανόλευκη παρακολούθησε την παρέλαση της Βέροιας, ο πρώην πρόεδρος του νομαρχιακού συμβουλίου κ.Θανάσης Κοπατσιάρης. Στα πλαίσια των δραστηριοτήτων του ως... χαζοπαππού φυσικά, αφού η "φωτιά" που άναψε στην καρδιά του η εγγονούλα του είναι μεγαλύτερη από αυτή στα "αναστενάρια" όπου πρωτοστατεί ο Θανάσης! Να χαίρεσαι την οικογένεια σου πρόεδρε!
Ο αγώνας των νέων υπό το πρίσμα των αποτελεσμάτων των...
Γράφει ο Αναστάσιος ΒασιάδηςΣτα πλαίσια της...