Εκδήλωση-ομιλία με θέμα "Μεγαλώνοντας παιδιά με υγιή αυτοεκτίμηση" διοργανώνουν την Κυριακή 1 Νοεμβρίου στις 6μμ ο δήμος Νάουσας και ο Σύλλογος Πολυτέκνων Ημαθίας, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Πολυχώρου Πολιτισμού Βέτλανς. Μετά το πέρας της ομιλίας οι παρευρισκόμενοι είναι ελεύθεροι να συμμετάσχουν στη συζήτηση μέσω ερωτήσεων προς τους ομιλητές.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...