"Αυτή είναι η θηλυκιά που δημιουργεί τη μεγαλύτερη αγέλη στην πόλη. Αύριο Τετάρτη 21/10/2015 το μεσημέρι έχει προγραμματιστεί η στείρωσή της. Θα τη φιλοξενήσω μέχρι να αναρρώσει. Όποιος μπορεί να βοηθήσει στα έξοδα της στείρωσης και ότι άλλο χρειαστεί (τροφή-φάρμακα κτλ.) μπορεί να απευθυνθεί στην κτηνίατρο Ζωή Θανασούλη". Αυτό το μήνυμα στέλνει σε όλους μας η πάντα ευαίσθητη Έλσα Κάστια, η οποία είναι ένα δραστήριο μέλος του συλλόγου φιλόζωων της Νάουσας. Περιμένουμε ανταπόκριση στο μήνυμα της και όχι μόνο υψηλές κριτικές εξ αποστάσεως.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...