Τη μεταφορά των εργαζομένων της πρώην ΤΑΒ στον δήμο ψήφισε ομόφωνα το δημοτικό συμβούλιο Νάουσας, μετά από την εισήγηση του δημάρχου Νίκου Κουτσογιάννη. Από την πλευρά του ο κ. Καραμπατζός σχολίασε ότι ανοίγει ο δρόμος για τους εργαζόμενους της ΕΤΑ. «Κάναμε κι εμείς προσπάθειες το 2012 για τους εργαζόμενους, αλλά δεν υπήρχε το νομοθετικό πλαίσιο», τόνισε ο τέως δήμαρχος.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...