Δυναμική και ελπιδοφόρα η εμφάνιση και παρουσία του ‘ΒΙΚΕΛΑ’ στο ενωσιακό πρωτάθλημα της Κ.Δ. Μακεδονίας το οποίο διοργάνωσαν οι δύο τενιστικοί σύλλογοι της Νάουσας.
Η Ελένη Μαδενλίδου, παρότι με ελάχιστες προπονήσεις και συμμετοχές σε αγώνες, ουσιαστικά με την κλάση της, δεν δυσκολεύτηκε να κυριαρχήσει στην κατηγορία της.
Η 13χρονη Αθηνά Πρατσουλάκη έδειξε ότι με περισσότερες προπονήσεις και συμμετοχές σε αγώνες μπορεί άνετα να πρωταγωνιστεί στην κατηγορία της τη νέα αγωνιστική περίοδο 2015-16.
Ο Ανδρέας Χόργκος στα 14άρια, ο 10χρονος Μιχάλης Πατσίκας στα 12άρια και η 9χρονη Ελεάνα Μπέτσια τα 10άρια, άφησαν πολλές υποσχέσεις για τη συνέχεια.
Το τεχνικό τιμ του ‘ΒΙΚΕΛΑ’ Πένσος Πέτρος και Παπαϊωάννου Γρηγόρης συνεχίζει το δημιουργικό του έργο προσφέροντας στους τενίστες και τενίστριες του συλλόγου άριστη ποιότητα δουλειάς και απολαυστική και χρήσιμη άθληση.
Συνεχίζονται οι εγγραφές για αρχάριους και προχωρημένους.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ- ΕΓΓΡΑΦΕΣ:
Πένσος Πέτρος 6976853369, Παπαϊωάννου Γρηγόρης 6939326662.