Από την Τρίτη και για τρεις μήνες πιάνει δουλειά ο αναισθησιολόγος (από Κατερίνη) στο νοσοκομείο Βέροιας, σύμφωνα με τον δήμαρχο Κώστα Βοργιαζίδη στη δευτεριάτικη συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου. Ο δήμαρχος τόνισε ωστόσο ότι το πρόβλημα δεν λύνεται, απλώς μειώνεται, πιστώνοντας παρά ταύτα την τρίμηνη λύση στον διοικητή της 3ης ΥΠΕ κ. Κύρκο.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...