Το κρεοπωλείο Βάλαντης,πρωτοπορώντας πάντοτε, δίνει τη δυνατότητα στους πολυπληθείς καταναλωτές και φίλους του, οι οποίοι το προτιμούν για τα νόστιμα, υγιεινά, ΕΛΛΗΝΙΚΑ κρέατα του, από ζώα ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ και μεγαλωμένα σε φάρμες της Βόρειας Ελλάδας, να κάνουν τις αγορές τους μέσω πιστωτικής και χρεωστικής κάρτας. Το ίδιο ισχύει και για τους κατόχους κάρτας αλληλεγγύης. Κρεοπωλείο Βαλάντης, Χριστοδούλου Λαναρά 16 Νάουσα. Τέσσερις γενιές ποιοτικής παράδοσης στο κρέας. Τηλέφωνο 2332023383.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...