Στην ολοκλήρωση της μελέτης στεγανοποίησης του δημοτικού θεάτρου Νάουσας, αναφέρθηκε ο δήμαρχος κ.Κουτσογιάννης, τονίζοντας ότι προχωρά και η μελέτη τοποθέτησης φωτοβολταϊκών πάνελ στην οροφή του, ώστε το κτίριο να αποκτήσει ενεργειακή αυτοδυναμία. Ο κ.δήμαρχος είπε ακόμη ότι θα υπάρξουν μια σειρά παρεμβάσεις, λειτουργικού και αισθητικού χαρακτήρα, στο θέατρο. Από τον χώρο προβολής, μέχρι την αλλαγή του φωτισμού με λαμπτήρες led.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...