Ο Σύλλογος Γυναικών Μελίκης σας προσκαλεί σε μια μουσικοχορευτική βραδιά αφιερωμένη στην τρίτη ηλικία, με την ορχήστρα της Κατερίνας Σωτηρίου!Διασκέδαση, με ΔΩΡΕΑΝ άφθονο κρασί και πλούσια εδέσματα για όλους!Την Πέμπτη 1 Οκτωβρίου 2015, στις 7 το απόγευμα, στην αίθουσα εκδηλώσεων του πρώην Δημαρχείου Μελίκης.Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί με την οικονομική και υλική συμπαράσταση της Δημοτικής Κοινότητας Μελίκης.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...