Ημερίδα, στα πλαίσια της αναπτυξιακής σύμπραξης "Συνεργασία με Πυξίδα την Απασχόληση" πραγματοποιεί η Ομοσπονδία Επαγγελματιών Βιοτεχνών Νάουσας, τη Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου, στις 6 το απόγευμα, στο ξενοδοχείο "Εσπερίδες" (2 χιλ. Νάουσας-ΣΣΝ). Το πρόγραμμα της ημερίδας αναγράφεται στην πρόσκληση που δημοσιεύουμε.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...