Σε ηλικία 72 ετών έφυγε από τη ζωή, μετά από σύντομη μάχη με τον καρκίνο, ο πρόεδρος της VENUS GROWERS Θεολόγης Καραΐνδρος. Ο εκλιπών υπήρξε πρόεδρος της μεγαλύτερης συνεταιριστικής βιομηχανίας της Μακεδονίας επί σειρά δεκαετιών, παράγοντας σημαντικότατο έργο. Η κηδεία του θα γίνει σήμερα Πέμπτη στις 4 το απόγευμα στον Ιερό Ναό Αγίων Αναργύρων Βέροιας. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει. Ο Θεός να παρηγορεί τους δικούς του.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...