Από το Ωδείο της Ι.Μ. Βεροίας και Ναούσης καλούνται οι μαθητές όλων των τμημάτων του Ωδείου να παρευρεθούν στη συνάντηση με τον καλλιτεχνικό διευθυντή, την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου στις 6μμ, στον χώρο του Ωδείου. Σκοπός είναι η γνωριμία και ενημέρωση των μαθητών για μία σειρά θεμάτων που αφορούν στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα του Ωδείου και στις καλλιτεχνικές του δράσεις.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...