Με χαμηλούς τόνους και... εικοσιτετράωρο τρέξιμο κάθε μέρα, τελείωσε, σήμερα Σάββατο στη Νάουσα, την προεκλογική του περιοδεία πρώτος στη λίστα της ΝΔ στην Ημαθία κ.Απόστολος Βεσυρόπουλος. Ο "ψηλός" (όπως τον αποκαλούν οι φίλοι του) έβαλε όντως ψηλά τον εκλογικό πήχη της ΝΔ στην περιφερειακή μας ενότητα, αφού η προσπάθεια του δεν ήταν μόνο για τον εαυτό του, αλλά και για το κόμμα του, το οποίο έφθασε στο φίνις και τα δίνει όλα για την αυριανή μάχη.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...