Σήμερα Δευτέρα 14/9/2015 στις 16:30 στο Δ.Α.Κ "Δημήτριος Βικέλας" θα πραγματοποιηθεί η πρώτη συνάντηση της ανδρικής ομάδας μπάσκετ του Φιλίππου Βέροιας. Θα προηγηθεί αγιασμός ενώ θα γίνει και η παρουσίαση των εισιτηρίων διαρκείας 2015-2016 παρουσία του προέδρου του συλλόγου "Πρωτοβουλία για το παιδί" κου Αριστοτέλη Σιδηρόπουλου.
ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΦΙΝΑΛΕ ΟΙ ΝΕΑΡΟΙ ΤΟΥ ΒΙΚΕΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤΟ...
Πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 27, 28 Ιουλίου στο...