Για την ερχόμενη Τρίτη στις 9μμ μετατίθεται λόγω των κακών καιρικών συνθηκών η συναυλία με την Ελεονόρα Ζουγανέλη που επρόκειτο να πραγματοποιηθεί σήμερα Σάββατο στο θέατρο Άλσους. Η ΚΕΠΑ ενημερώνει ότι ισχύουν κανονικά τα εισιτήρια (για όσους προμηθεύτηκαν) ενώ η προπώληση θα συνεχίζεται κανονικά στα ίδια σημεία (Χώρος Τεχνών, καφέ Μπρίκι, βιβλιοπωλείο Επίκαιρο και ουζερί Στάσου Μύγδαλα).
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...