Χιλιάδες ήταν οι επισκέπτες που κατέκλυσαν κάθε γωνιά του πανέμορφου Σελίου, γλεντώντας με τους χορευτές του τοπικού συλλόγου σε βλάχικους σκοπούς στην κεντρική πλατεία του χωριού το βράδυ της παραμονής της γιορτής της Παναγίας.Είχε προηγηθεί η λιτανεία της εικόνας της Κοιμήσεως της Θεοτόκου στα γραφικά δρομάκια του χωριού. Αργότερα θα σας δώσουμε πλήρες ρεπορτάζ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...