Κεραυνός έπληξε πρόχειρο κατάλυμα, πέφτοντας σε διπλανό δέντρο (αποκλειστική μας φωτογραφία) στο οποίο διέμειναν δυο κατασκηνωτές, στην περιοχή "Μπάρα" στο Σέλι. Ο χώρος είναι ιδιαίτερα δημοφιλής για πολλές οικογένειες Ναουσαίων που στήνουν τις σκηνές του την καλοκαιρινή περίοδο. Γύρω στις 5 το απόγευμα της Παρασκευής 14ης Αυγούστου ξέσπασε έντονη νεροποντή, συνοδευόμενη από κεραυνούς, με αποτέλεσμα να συμβεί το ατύχημα, χωρίς ευτυχώς να υπάρξουν σοβαρές επιπτώσεις στην υγεία των κατασκηνωτών, οι οποίοι διακομίστηκαν στο Νοσοκομείο Νάουσας.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...