Μπείτε στην κλήρωση για να κερδίσετε δυο εισιτήρια για την μεγάλη συναυλία "Το Βασίλειο του Πόντου" που διοργανώνει η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας το βράδυ της 18ης Αυγούστου στο θερινό δημοτικό θέατρο Νάουσας, με σημαντικούς Πόντιους καλλιτέχνες.Απλά γράψτε το όνομα και το τηλέφωνο σας και στείλτε email στο eleytheriadhs@gmail.com για να μπείτε στην κλήρωση που θα γίνει στις 12 το μεσημέρι της Δευτέρας 17ης Αυγούστου. Τα εισιτήρια οι δυο τυχεροί θα τα προμηθευτούν κατά την είσοδο τους στο θέατρο.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...