Πανδαισίες νόστιμων γεύσεων από εκλεκτές κοτολιχουδιές προσφέρει ο ΚοκοΡάκκας, σήμερα το βράδυ στις 9, στη Νάουσα, σε συνεργασία με την μεγάλη παραγωγική μονάδα της "Πίνδος, στο "Μπρούσκο". Είναι σίγουρο ότι η μοναδική δεινότητα του...αρχισέφ Δημήτρη Ράκκα θα καταπλήξει τους θαμώνες του καταστήματος!
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...