Η φωτογραφική ομάδα Βέροιας ‘Αντίθεσις’ συμμετέχει και φέτος στο τετARTo artville festival στο πάρκο της Νάουσας, από 22 ως 26 Ιουλίου. Η ‘ΑντίΘεσις’ θα παρουσιάσει τη φωτογραφική της αναζήτηση σε ένα φεστιβάλ με πολλές εκπλήξεις. Παράλληλα θα απολαύσετε ζωντανή μουσική από αξιόλογους καλλιτέχνες, δράσεις για παιδιά και ενήλικες, ζογκλέρ, παρουσιάσεις βιβλίων, έκθεση χειροποίητων κατασκευών και άλλα!
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...