Ένα μοναδικά παραδοσιακό πανηγύρι στήθηκε στο Αρκοχώρι το βράδυ της 19ης Ιουλίου, παραμονή της εορτάζουσας εκκλησίας του Προφήτη Ηλία. Στην κεντρική πλατεία του χωριού το γλέντι άναψε υπό τους ήχους του κλαρίνου και άλλων παραδοσιακών οργάνων, ενώ χόρεψαν οι νέοι του Αρκοχωρίου. Και του χρόνου με υγεία!
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...