Παρακολουθείστε ένα φωτογραφικό και οπτικοακουστικό οδοιπορικό από την παράσταση της σχολής χορού Body Control της Καίτης Νίκου, το βράδυ της Πέμπτης 9 Ιουλίου, στο δημοτικό θέατρο Νάουσας. Πλήρες φωτογραφικό αρχείο και video μπορείτε να προμηθευτείτε από το photonet studio των αδερφών Τσίμπρη, που κάλυψαν την βραδιά.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...