Συνελήφθησαν στις 09-07-2015 το απόγευμα σε περιοχή της Ημαθίας από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Αλεξάνδρειας δύο ημεδαποί ηλικίας 35 και 37 ετών για παράβαση της Νομοθεσίας περί εξαρτησιογόνων ουσιών. Ειδικότερα προ επικείμενου αστυνομικού ελέγχου στο δίκυκλο που επέβαιναν απέρριψαν στο έδαφος μικροποσότητα ηρωίνης την οποία κατείχαν από κοινού.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...