Στην πρώτη γραμμή του κρεοπωλείου "Βαλάντης" του αγαπητού μας Βαλάντη Αντωνίου περνούν οι δυο γιοι του, Γιάννης και Γιώργος, οι οποίοι μαζί με τον πατέρα τους μοίρασαν νοστιμόματα λουκάνικα στην γιορτή του παιδικού σταθμού Ειρηνούπολης. Η πέμπτη γενιά Αντωνίου έτοιμη για να συνεχίσει την κοινωνική προσφορά των προηγουμένων, αλλά και να διαδεχτεί τον Βαλάντη στην παροχή υγιεινών και νόστιμων κρεάτων από ζώα γεννημένα και μεγαλωμένα σε φάρμες της Βόρειας Ελλάδας!
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...