Η ΣΤ΄τάξη του 10ου δημοτικού σχολείου Νάουσας και η φίλη εκπαιδευτικός Μαρία Σγουρίδου μας προσκαλούν σήμερα Τετάρτη 3 Ιουνίου, με έντονη...ποιητική διάθεση να απολαύσουμε ένα θεατρικό ταξίδι στα "Άστρα, τους Ήλιους και τα Φεγγάρια". Η εκδήλωση πραγματοποιείται στις 6,30 το απόγευμα στον πολυχώρο "ΕΡΙΑ" και στο πιάνο θα είναι ο Δημήτρης Παρόλας.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...