Έκθεση ζωγραφικής πραγματοποιούν στην Αντωνιάδειο Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών από την Τετάρτη 27 Μαΐου ως και την Παρασκευή 29 Μαΐου οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης του 14ου Δημοτικού Σχολείου Βέροιας και η δασκάλα Γεωργία Τριανταφυλλίδου. Η έκθεση περιλαμβάνει έργα που εκπόνησαν οι μαθητές, με τη βοήθεια του κ. Ευθύμιου Βαρλάμη, στο πλαίσιο καινοτόμου προγράμματος «Μαθαίνω να ζωγραφίζω τρισδιάστατα σπίτια».
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...