Απορρίφθηκε κατά τις πληροφορίες μας η ένσταση του συνδυασμού 'Αυτοδιοικητική Συνεργασία' του Χρήστου Σκουμπόπουλου από το Συμβούλιο της Επικρατείας κατά του κύρους των δημοτικών εκλογών του προηγούμενου Μαΐου. Μετά από τρεις αναβολές, σύμφωνα με τις ίδιες πηγές, η απορριπτική απόφαση στηρίχθηκε στην εκπρόθεσμη εκδίκαση!
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...