Το αποτέλεσμα της δουλειάς ενάμισυ χρόνου παρουσίασαν χθες βράδυ στoν φιλόξενο χώρο του καφέ McΟza της Βέροιας 20 μαθητές του εικαστικού εργαστηρίου του Κώστα Αρώνη. Η έκθεση εγκαινιάστηκε με την παρουσία πολλών φίλων των καλλιτεχνών τα έργα των οποίων ήταν πιο ώριμα και προχωρημένα από την περσινή χρονιά κάτι που παραδέχθηκε και ο δάσκαλός τους αλλά και το κοινό. Η έκθεση και στους δύο ορόφους του καφέ, θα διαρκέσει μέχρι το τέλος Μαϊου.
(Περισσότερα, με συνέντευξη του σκηνογράφου και εικαστικού Κώστα Αρώνη την Τρίτη στην εφημερίδα «Λαός».)
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...