Συνελήφθησαν το βράδυ της Πέμπτης στη Βέροια, από αστυνομικούς της ομάδας ΔΙ.ΑΣ. της Βέροιας ένας 39χρονος και ένας 51χρονος για κλοπή δέκα μεταλλικών σχαρών όμβριων υδάτων, τις οποίες αφαίρεσαν νωρίτερα της ίδιας μέρας από περιοχές της Ημαθίας. Επιπλέον των σχαρών κατασχέθηκε και το όχημα που επέβαιναν ως μέσο μεταφοράς.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...