Η Κομματική Οργάνωση του ΚΚΕ Νάουσας διοργανώνει το Σάββατο στις 8μμ στην Εστία Μουσών, εκδήλωση με αφορμή τη συμπλήρωση 70 χρόνων από την Αντιφασιστική Νίκη των Λαών, 1945-2015. Στην εκδήλωση θα προβληθεί video - αφιέρωμα στα 70 χρόνια από την αντιφασιστική Νίκη των Λαών και θα λειτουργεί έκθεση βιβλίου με εκδόσεις της Σύγχρονης Εποχής.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...