Στη Βέροια έρχεται την ερχόμενη Δευτέρα, καλεσμένος της Κοινοπραξίας Συνεταιριστικών οργανώσεων Ημαθίας ο Αλεξέϊ Αλεξένγκο, δεύτερος τη τάξη, της κρατικής Υπηρεσίας Φυτοϋγείας και Κτηνιάτρων, της Ρωσικής κυβέρνησης, για θέματα που αφορούν το ροδάκινο. Ο κ. Αλεξένγκο θα συναντηθεί με έλληνες εξαγωγείς, συνεταιριστές και ιδιωτικούς φορείς και θα ενημερώσει σχετικά με το τί θα ισχύσει φέτος για τις εξαγωγές στη ρωσική Αγορά. Η συνάντηση θα γίνει στο Επιμελητήριο Ημαθίας στις 11.00 το πρωί.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...