Εκδήλωση ενημέρωσης για την εξέλιξη των αρχαιολογικών έργων στην περιφερειακή ενότητα Ημαθίας και τον σχεδιασμό της επόμενης προγραμματικής περιόδου πραγματοποιούν η Εφορεία Αρχαιοτήτων Ημαθίας και ο δήμος Βέροιας το Σάββατο 25 Απριλίου στις 11 το πρωί στην αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου Βέροιας.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...