Τις παραδοσιακές φορεσιές της Νάουσας, καθώς και τους τοπικούς παραδοσιακούς χορούς της πόλης, παρουσίασε το Λύκειο Ελληνίδων Νάουσας, το απόγευμα του Σαββάτου 18 Απριλίου, στην αίθουσα του πολυχώρου της "Βέτλανς", παρουσία πολλών φίλων του συλλόγου. Η εκδήλωση ήταν ενταγμένη στο σύνολο των εκδηλώσεων για την 193η επέτειο του Ολοκαυτώματος της Νάουσας.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...